menu icon newsbox tv
  5 דברים במשחק קאונטר סטרייק שאין בהם שום היגיון - ניוזבוקס
   

  5 דברים במשחק קאונטר סטרייק שאין בהם שום היגיון

  פורסם לפני 8 שנים עם התגיות , , ,
  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  יצא לנו היום לכתוב את הכתבה על המשחקים המודרנים הממכרים ביותר ותוך כדי מחשבה יצא לנו גם לחשוב על העבודה שהרבה מהמשחקים האלה לא הגיוניים כל כך, בואו נסביר לכם מה לא הגיוני בקאונטר סטרייק, אם אתם לא משחקים במשחק הזה – הכתבה הזאת לא בשבילכם.

  מי משלם לנו כשאנחנו מפסידים?

  בכל סיבוב, בין אם הפסדתם או ניצחתם אתם מקבלים סכום כסף מסוים. ובכן, אנחנו יכולים להבין את ההיגיון שאנחנו מקבלים מימון כשאנחנו מנצחים, או יותר נכון שורדים סיבוב. ואם נתעלם מהעובדה שאנחנו קמים לתחייה כל הזמן, מי משלם לנו כשאנחנו מפסידים? באף צבא בעולם זה לא עובד ככה, וגם אם מדובר בתקציב שעולה בהתאם לנצחונות, למה אנחנו מתחילים את המשימה הראשונה עם תקציב של 800$? יותר מזה, איך זה בדיוק עובד? "הרגת מישהו? קח 300$! אה… זה היה עם CZ? אז 100$". ואם כבר עוסקים בכסף, למה אקדח עולה 300$ וערכה בסיסית של פליירים עולה 400$?

  ולגבי הטרוריסטים, כולנו יודעים שהם לא עושים את זה בשביל הכסף, אבל האם כשטרוריסט מפסיד וקם לתחייה הוא מקבל הודעה – "72 בתולות התווספו לחשבונך"?

  למה אנחנו לבד?

  כל העניין הזה של התקציב מאוד מגוחך. בכל תחילת סיבוב אנחנו צריכים לקנות נשקים כדי להגן על המדינה היקרה שלנו, אבל את מי הם מענישים בדיוק כשהם מכריחים אותנו, חמישה חיילים בודדים (ובמקרים רבים לא מיומנים) להילחם עם אקדחים אל מול צלפים ורובים יקרים? תחשבו על זה, אתם משחקים ב-De_Nuke, קבוצת טרוריסטים מתכננת לפוצץ מתקן גרעיני ולעשות נזק של מיליארדי דולרים ולגבות את חייהם של רבים והממשלה אומרת "הנה, קחו אקדח, עכשיו לכו תעצרו אותם מלהשמיד לנו את המדינה".

  רגע, אני מכיר את הפצצה הזאת

  מלבד שינויים בודדים בהיסטוריה של המשחק, הקוד של הפצצה תמיד אותו דבר. עזבו את זה שהקוד אותו דבר, גם הפצצה נראית אותו דבר. למה בכלל לוקח לכם 5 או 10 שניות לנטרל אותה? ועזבו את זה, הטרוריסטים כבר שיחקו כמה סיבובים בחיים שלהם כדי לדעת כמה זמן הם צריכים כדי לברוח מהפצצה, למה הם פשוט לא מכוונים את הטיימר ל-15 שניות וזהו?

  תוכניות זדוניות של הטרוריסטים

  נראה כאילו הטרוריסטים האלו עושים עבודות לא רעות בחלק מהמפות, לא ברור כיצד במפה De_Nuke יש רק שומר אחד בכניסה למתקן גרעיני, אבל חוץ מזה הכל נראה יחסית סביר. מה שמוזר עוד יותר, זה שאם מסתכלים על המפה הפופולרית ביותר – De_Dust2, במשחקים הראשונים מדובר בשממה מרוחקת, מה ההיגיון בתוכנית המרושעת של הטרוריסטים לפוצץ את המקום? במי זה יפגע בדיוק?

  אני צריך לרוץ יותר מהר, אני אחזיק סכין

  אנחנו לא צריכים לסחוב יותר מדי, שכפ"ץ, רובה, אקדח, סכין ואולי ערכת נטרול או פצצה, אבל מה ההיגיון בכך שאם מחליפים לסכין אנחנו רצים יותר מהר? כי נשקים הם חסרי משקל ברגע שלא משתמשים בהם? או אם נסתכל על זה מזווית אחרת, ההיגיון אומר שדווקא אם נחזיק את הדבר הכבד ביותר בידיים יהיה יותר קל לרוץ מכיוון שאם הוא על הגב (למרות שלא ככה אמורים להסתובב איתו בזמן קרב) הוא רק יקשה יותר ויכאיב תוך כדי הריצה.

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  5 thoughts on “5 דברים במשחק קאונטר סטרייק שאין בהם שום היגיון”

  1. זה ממש מטומטם, "למה אנחנו לבד", כן, כי למה לא, בואו פשוט נזרוק את כל השחקנים בעולם לסרבר אחד וניצור איזה מפה ענקית.
   וזה גם ממש הגיוני שכשרצים עם סכין זה יותר מהיר, כי זה יותר נוח שהרובה תלוי על הגב ולא מוחזק בידיים.
   הכתבה הזאת זה פשוט בולשיט.

   1. 1. לא הבנת את הרעיון של הכתבה.
    2. יותר נוח לרוץ עם רובה בידיים מאשר על הגב, מניסיון.

  השאר תגובה

  שיתופים