menu icon newsbox tv
  7 משחקים אלימים שאתם לא רוצים שההורים שלכם יראו - ניוזבוקס
   

  7 משחקים אלימים שאתם לא רוצים שההורים שלכם יראו

  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  כולנו שיחקנו במשחקי מחשב כשהיינו קטנים (או עדיין משחקים) אבל אולי היו משחקים שקצת חריגים יותר מהשאר. למרות שמשחקי מחשב, על פי ההיגיון, נועדו לילדים, יש משחקי מחשב שהם לא בדיוק מתאימים להם והם דווקא 'מומלצים' למשחק מגיל 18 ומעלה או בתנאים אחרים. משחקים אלימים, משחקים מפחידים או משחקים בעלי תוכן מיני לא מתקבלים כל כך יפה אצל ההורים, אבל מה לעשות שהם לפעמים משחקים מאוד כיפים? צפו בכמה משחקים שאתם לא רוצים שההורים שלכם ייראו. ואגב, חסכנו מכם תמונות קשות מדיי לצפייה, כי יש יותר גרוע ממה שמופיע בכתבה.

  Grand Theft Auto

  המשחק הראשון ברשימה הוא כנראה גם המוכר והמצליח ביותר מבין כולם. סדרת המשחקים האלימה של ג'י.טי.איי קיימת כבר יותר מ-18 שנים אבל היא נהיית אלימה ומינית יותר ממשחק למשחק. במשחק אפשר ליהנות מעלילה טובה, גרפיקה מעולה ודמויות מעניינות אבל תסבירו את זה לאמא שלכם כשהיא נכנסת ורואה אתכם מרביצים לנערות ליווי כי אתם רוצים לחסוך בכסף.

  Carmageddon

  בדרך כלל אנחנו לא מצפים ליותר מדי אלימות במשחקי מירוצים, הרי בסך הכל מצפים מאיתנו לנסוע ולסיים מירוץ. במקרים אחרים אפשר להשתמש בכלי נשק אבל זה סך הכל פיצוצים לא מזיקים. במשחק הזה החוקים קצת שונים, אם אתם רואים שאתם לא מצליחים לנצח את המתחרים, או שאתם בכלל לא רוצים לנסות, פשוט תחסלו את המתמודדים האחרים. וכמובן, איך אפשר שלא בונוס: לקבל נקודות וזמן על ידי רציחת המוני בני אדם, צעירים וזקנים ואפילו גורי כלבים.

  God of War II

  משחק שעשוי היטב מכל הבחינות. העלילה שלו מאוד ייחודית ומעניינת והרעיון המרכזי באמת טוב, אבל בשביל לסיים את המשחק, אתם תצטרכו לסבול הרבה דם, יזע ודמעות. אם אתם לא מתים על משחקים אלימים כנראה שהמשחק הזה לא יתאים בשבילכם כי אתם בהחלט תצטרכו ללכלך את הידיים.

  Mortal Kombat

  באמת חשבתם שלא תראו את מורטל קומבט ברשימה הזאת? המשחקי שהתחיל אי שם בשנת 1992 הרחוקה הוא כנראה המשחק שהכי מזוהה עם אלימות גרפית בימים אלו. ה"פינישים" במשחק הם ככל הנראה הדברים הכי אלימים שראיתם אי פעם במשחקי מחשב ובכלל, ואפילו בתמונה שאנחנו מצרפים לכתבה אנחנו נחסוך מכם את הזוועות.

  Thrill Kill

  למרות שבגרפיקה כל כך מיושנת קצת קשה לראות שהמשחק כל כך אלים ומזוויע. אבל במשחק שבו כל הדמויות כלואות בחדר אחד וצריכות להילחם אחד בשניה עד מוות, אין סיכוי שלא תמצאו אלימות. יחסית לאותה תקופה, גם לא מעט רמזים מיניים יש במשחק הזה.

  Manhunt

  המשחק הזה עורר בעיות רבות בעולם מבחינת הורים זועמים ומבחינה חוקית. לא כולם מסכימים שתכנים כאלו יועברו לדור העתיד שלנו, וכשאתה רואה משחק שבו אתה מתגנב מאחורי אנשים והורג אותם בדרכים אכזריות וכואבות, אתה לא מצפה שזה יהיה ילד בן 8 שעושה זאת. המשחק הזה הוא דוגמא לכך שליוצרי המשחקים לפעמים אין גבולות.

  Postal 2

  מבין כל המשחקים שציינו, אולי פה האלימות היא ברמות אחרות לגמרי. למרות שגם במשחקים אחרים שהזכרנו יש אלימות אכזרית, היא נשארת בגדר אלימות נגד אוייבים בדרך כלל, אבל במשחק הזה, אם דמות אזרחית מסכנה לא מעוניינת להשתתף במשחק המעוות שלכם, בדרך כלל זה מלווה בכעס ורצח. כמובן שזה לא מספיק בשביל להיחשב כמשחק אלים, אבל שימוש בגופות חתולים כמשתיק לאקדח, שימוש באנטרקס ואפילו משחק מסירות עם כלבלבים בתור כדור זה משהו שלא רואים בכל משחק.

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  2 thoughts on “7 משחקים אלימים שאתם לא רוצים שההורים שלכם יראו”

  1. אתם חייבים להוסיף את outLast זה משחק האימה הכי טוב ששיחקתי בו בחיים שלי. עלילה מדהימה, גרפיקה מדהימה, דמויות מעניינות, עקביות והתיאור הכי טוב ששמעתי שמישהו במשחק אמר זה: "בכל פעם שחשבתי שראיתי משהו מאחורי הכתף שלי הסתכלי ובאמת היה שם משהו"

  השאר תגובה

  שיתופים