menu icon newsbox tv
  10 סדרות הקומדיה הישראליות הכי טובות - ניוזבוקס
   

  10 סדרות הקומדיה הישראליות הכי טובות

  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  אז נכון שהרבה מאיתנו לא מתים על חומרים טלוויזיונים תוצרת הארץ אבל חייבים להודות שיש גם כמה סדרות לא רעות בכלל. אם בא לכם לראות קומדיית מצבים ישראלית, כדי לכם להציץ ברשימה הזאת, אולי תמצאו משהו שבא לכם לראות. הרשימה תכלול רק קומדיות מצבים ולא תכלול תוכניות מערכונים כדוגמת "הישראלים", "קצרים" ו-"עם סגולה" וגם לא תכלול תוכניות סאטירה כמו "ארץ נהדרת" ו-"גב האומה".

  החיים זה לא הכל

  בכוונה פתחו עם הסדרה הזאת. השבוע עלתה למסכים תוכנית נוספת מבית היוצר של 'החיים זה לא הכל' שנקראת 'פרודים', אנחנו לא יודעים עד כמה היא תשתווה בהנאה שהיא תפיק לנו ל'החיים זה לא הכל' אבל אולי זה קשה מדי בכל זאת, החיים זה לא הכל עלתה למסכים בשנת 2001 ושודרה במשך 9 עונות. הסדרה התחילה את שידוריה ב'טלעד' וכשזו נסגרה עברו השידורים ל'רשת'.

  עלילת הסדרה מתרכזת בגדי נוימן (אבי קושניר), תסריטאי שנשוי לדפנה (ענת וקסמן) וביחד עם חברו מיקי (עידן אלתרמן) מנסים לשרוד את כל מה שהחיים מציבים להם, מקרים שיכולים לקרות לכולנו המלווים בניתוחים מעמיקים על החיים בתחילת ובסוף כל פרק.

  שמש

  קומדיית המצבים הזאת היא השלישית בגודלה מבין קומדיות המצבים הישראליות שלא שרדו יותר מדי עונות. קדמו לה רק "החיים זה לא הכל" ו-"הפיג'מות" שלזכותן 9 עונות כל אחת. בסדרה זו יש 6 עונות ששודרו בין השנים 1997-2004 ובמרכז העלילה נמצאת האימפריה של שמש (צביקה הדר) שבעזרת שלל דמויות צבעוניות מנסים לנהל את המסעדה העממית למדיי, שכאלו גם הבדיחות, עממיות. קומדיית מצבים פופולרית ומצליחה לכל סוגי הצופים, כולל ילדים.

  רמזור

  לא ברור עד כמה אנחנו מרוצים מכך שלסדרה הזו היו רק 4 עונות, אבל אולי זה לטובה. היא התחילה מעולה והסתיימה מעולה, אולי בדיוק בזמן לפני שהיא התחילה להתקלקל. את התוכנית יצר אדיר מילר שגם מככב בה והיא שודרה מ-2008 עד 2014. הסדרה מספרת על שלושה חברים שכל אחד נמצא בשלב אחר בחיים שלו, נשוי, רווק ובזוגיות, במהלך הסדרה המצבים האלו עוברים שינויים לא קלים, אבל מתמודדים איתם בדרכים יצירתיות.

  מסודרים

  מדובר על חצי קומדיה וחצי דרמה שזכתה להצלחה רבה בשנים 2007 ו-2009 שבהם היא שודרה. 2 העונות שלה סעקו בארבעה חברים שיצרו סטארט-אפ ומכרו אותו במיליונים, כל מה שנותר להם הוא להגשים את הפנטזיות ולהתמודד עם הכסף שלהם, אבל כל אחד עשה את זה בצורה אחרת.

  ייסורי אפריים

  זאת מיוחדת במינה, היא שודרה בשנת 1995 במשך 13 פרקים בלבד (עונה 1!) ועם זאת נחלה הצלחה גדולה מאוד. הסדרה בכיכובו של דובל'ה גליקמן שמגלם אדם נוירוטי ועצבני שכל פעם חייו מסתבכים במשימה פשוטה אחרת. הסדרה מבוססת על ספר שכתב אפרים קישון הנקרא "ספר משפחתי".

  איצ'ה

  מבין שלל התפקידים המדהימים של ספי ריבלין, זכורה במיוחד דמותו כאיצ'ה שולמן בסדרה עם הדמויות המגוונות החל מאיצ'ה העצבני והגזען, דרך אשתו הרגועה והתמימה ועד דמויות נוספות וצבעוניות שהפציעו לתפקידי אורח. הסדרה שודרה בערוץ 2 במשך 42 פרקים.

  70 מיליון סיבות לאושר

  הסדרה החדשה ביותר מבין הסדרות שצוינו עד כה היא 70 מיליון סיבות לאושר. קומדיה ששודרה במשך עונה 1 בשנת 2014 וזכתה לביקורות מעורבות. גם אם ההומור בה לא יוצא מן הכלל, היא ללא ספק חדשנית יותר ומקוריות יותר מהרבה קומדיות אחרות שהיו בארץ. במרכז העלילה נמצא אלי (שמוליק לוי), שמאי ביטוח פשוט שזכה בלוטו ב-70 מיליון שקלים שאמורים מאוד לשמח אותו, אך הוא שואף להתגרש מאשתו ולא רוצה להתחלק איתה בכסף, אז הוא ממשיך לתכנן מה לעשות בעזרת חברו הטוב הרצל (דב נבון)

  החברים של נאור

  קומדיית מצבים שנראית שנמשכה נצח בגלל כמות השידורים החוזרים, אבל למעשה היא שודרה רק במשך 3 עונות במרווחים ארוכים בשנים 2006, 2009 ו-2011. יוצר הסדרה הוא נאור ציון והוא משחק בתפקיד עצמו ואפשר לראות הרבה אלמנטים זהים בין 'החברים של נאור' לסדרה המיתולוגית 'סיינפלד'. בין הפרקים הרגילים בסדרה, שובצו כמה פרקים 'מיוחדים' שהיו ארוכים מהרגיל או עם עלילות מיוחדות ויוצאות דופן מבין שאר הפרקים בסדרה.

  מ.ק 22

  סדרת הקומדיה המונפשת הראשונה שהייתה בישראל ולה הופקו רק 10 פרקים בלבד. היא שודרה בערוץ ביפ בשנת 2004 ואז גם בערוץ 2 וזכתה להצלחה גדולה גם בביקורות. הסדרה מספרת על עלילותיהם של חיילים חפשנים בבסיס קבע 22 ששם מאוחסן כביכול "נשק יום הדין הישראלי".

  הפיג'מות

  קומדיית מצבים שהחלה כקומדיה לילדים, אבל כשהדור שצפה בה גדל הוא המשיך לצפות בה גם מאוחר יותר. היא החלה את שידוריה בשנת 2003 ולמרות מספר פעמים שבהם רצו בהפקה לכבות את השאלטר ולבטל את הסדרה, הן לא עשו את זה ובצדק, הסדרה ממשיכה לרוץ עד היום כבר 9 עונות ושודרה בעיקר בערוץ הילדים. לאור הצלחת הסדרה גם יצאו סדרות בת כדוגמת מנדלבאום בלש פרטי  אך לא השתוו בהצלחתן לפיג'מות המקורית.

  עלילת הסדרה מתמקדת בשלושה חברים שעובדים מנתניה לתל אביב במטרה לנחול הצלחה גדולה בתור להקת "הפיג'מות". אל דמויות אלו מתווספות דמויות נחמדות וצבעוניות אחרות ש'הוחלפו' במהלך העונות. לסדרה היה קהל מעריצים לא קטן (אם כי קטן בגיל) ושלושת השחקנים הראשיים שדמויותיהן נושאות את שמם האמיתי ביצעו את תפקיד דמויותיהן בכל מיני הצגות ילדים ומופעים.

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  6 thoughts on “10 סדרות הקומדיה הישראליות הכי טובות”

  1. למה לא משדרים את "איצ'ה"…אני ועוד רבים מאדדדדדד מתגעגעים לצפות בכל הפרקים!!
   עכשיו משדרים קצת פרקים בערוץ 24 אבל הם חוזרים על עצמם …..ויש עוד מלא פרקים שלא משדרים של "איצ'ה"

  2. תגידו איפה אפשר למצא את "משפחת עזאני" או "איצ'ה" היום באינטרנט – פרקים מלאים באיכות סבירה?

  השאר תגובה

  שיתופים