menu icon newsbox tv
  10 הסיפורים המפחידים ביותר שקיימים - ניוזבוקס
   

  10 הסיפורים המפחידים ביותר שקיימים

  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  סמייל דוג, ג'ף הרוצח וכמובן, סלנדרמן. שלושת הסיפורים האלו הם רק חלק מכמות עצומה של קריפיפסטות (סיפורים מפחידים). בכתבה הזו נדרג את הסיפורים המפחידים ביותר שיש.

  10. 1999

  Screenshot_1

  הקריפיפסטה הזו מספרת על בלוגר קנדי, בשם אליוט שהחליט לחקור סדרת טלוויזיה ישנה שנהג לצפות בה בשנת 1999, ששודרו ממנה רק כמה פרקים. פרק אחד נקרא:"לשחק עם מספריים" ובו הוצגו ידיים אמיתיות למראה מונחות על שולחן ולידן מונח זוג מספריים,כאשר לפתע יד אחת החלה לדקור שוב ושוב את היד בשנייה בעזרת המספריים כאשר נשמעה צרחה של ילד ברקע, ומעט אחרי הצרחה המסך השחיר. פרק אחר נקרא "מר מרתף" ושם הוצג בן אדם מחופש לדוב, אשר כונה "מר דוב", ועשה דברים כל כך איומים עד שעדיף שלא נזכיר אותם פה. לאחר הפרק הזה המשטרה חקרה לעומק את הסדרה ואת יוצריה והפסיקה את התכנית הסדיסטית הזו, אך למרבה הצער, הנזק הנפשי כבר נגרם לכל הצופים.

  9.The Rake \ הרייק

  Screenshot_2

  בשנת 2006 קבוצת חוקרים הוציאה שני מסמכים שמתעדים אירועים מסוימים מהמאה ה-12 עד ההווה. האירועים המסוימים האלו תיעדו פעילות של יצור אשר ידוע רק בשם "הרייק". באירוע אחד היה מסופר על זוג בשנות ה-30 לחייהם, אשר התעוררו באמצע הלילה והופתעו לגלות שהרייק יושב על קצה מיטתם, ומביט בהם. לפתע הוא קפץ אל מול פניו של הבעל, שאג, ומיהר לחדר הילדים, כאשר הבעל בעקבותיו, אך זה היה מאוחר מידי. הם גילו את ילדתם שוכבת באמצע החדר, כאשר היא על סף מוות, מילותיה האחרונות היו:"הוא הרייק".

  הסרטון מתאר אדם שראה את הרייק, תיעד זאת, והעלה ליוטיוב. למזלנו, הסרטון הועתק, כיוון שיוטיוב מחקה את הסרטון המקורי עקב "חוסר פעילות" של הערוץ.

  8.Where The Bad Kids Go \ המקום שאליו ילדים רעים הולכים

  Screenshot_3

  כתב חדשות החליט לחקור סדרת טלוויזיה ישנה, שנהג לצפות בה בילדותו, בזמן מלחמת לבנון.  התכנית עסקה בשיטות שונות ומגוונות על מנת לגרום לילדים להתנהג יפה. סצנת הסיום של כל פרק הייתה זום איטי לעבד דלת פלדה חלודה וישנה, וככל שהתקרבו יותר לדלת, כך צרחות הילדים שבקעו ממנה התחזקו וטקסט נראה ושם היה כתוב:"לשם ילדים רעים הולכים". הכתב חיפש באינטרנט את הסטודיו שבו צולמה התכנית, ולמרות שהתכנית לא צולמה במשך זמן רב, הוא מצא את הכתובת. כאשר הוא הגיע לסטודיו הוא ראה דלת פלדה חלודה גדולה מאוד, אותה אחת שהייתה בתכנית. כאשר הוא פתח את הדלת, הוא ראה דם קרוש על הקירות, עצמות בתוך כלובים חלודים והגרוע מכל, מיקרופון שתלוי באמצע החדר בעזרת איברים פנימיים של ילדים.

  7.The Other Wathcer \ הצופה האחר

  Screenshot_4

  לפני זמן לא רב היה איש, שחיפש בית מלון קטן לכמה ימים. כאשר הוא מצא הגיע למלון, הוא ניגש לחדרנית אשר העבירה לו אזהרה יחד עם המפתח:"בדרך לחדר שלך אתה תעבור ליד חדר ללא מספר, ותבטיח לי שלא תנסה לפתוח אותו ואפילו לא להסתכל מה יש בתוכו", אך כמו שאומרים,"הסקרנות הרגה את החתול". האיש הצליח להעביר את היום הראשון שם ללא ניסיון להביט מה יש בחדר הזה, אך בלילה השני הוא נשבר. הוא התגנב בלילה והביט דרך חור המנעול, ומה שנגלה לעיניו היה אישה חיוורת מאוד בחדר ריק, אשר עומדת בפינתו. באותו לילה הוא חזר לחדרו אך בלילה השלישי, כאשר החליט לנסות להציץ שוב דרך חור המנעול, כל מה שהוא ראה היה את הצבע האדום. לאחר מכן הוא חזר ללובי הראשי, והאישה שאלה אותו אם הוא הציץ דרך חור המנעול, והאיש הודה במעשיו. האישה אמרה שלפני שנים רבות מאוד בעל רצח את אישתו באותו חדר, ובחדר מסתובבת הרוח שלה, שחיוורת למראה, מלבד העין שלה, שהיא אדומה במיוחד.

  6. S.C.P Foundation \ קרן S.C.P

  Screenshot_5

  קרן S.C.P הופיעה לראשונה בשנת 2007, והיא כללה קבוצה של חוקרים, רופאים וסוכנים, במטרה לקטלג ולהבין יצורים על טבעיים. האתר של הקרן הזו הכיל הרבה מסמכים ועדכונים על כך שנמצאו הרבה יצורים על טבעיים, כאשר אחד מהם הוא SCP173 או "הפסל". זהו יצור שדומה לפסל בעל פה מגואל בדם ובעל גפיים קצרות, אשר הורה להיכלא מיד מכיוון שהרג את קורבנותיו בעזרת שבירת צוואריהם, ברגע שנוצר קשר עין. האתר של SCP קיים באמת ויש הרבה סרטונים ומאמרים על החברה ויצוריה. אתם מוזמנים לחפש ולחקור את הנושא לעומק. לכניסה לאתר

  5. Jeff The Killer \ ג'ף הרוצח

  Screenshot_6

  ג'ף היה ילד קטן שעבר לגור בשכונה חדשה. יום אחד, כאשר חיכה יחד עם אחיו בתחנת אוטובוס, שלושה נערים התקרבו אליהם והחלו להציק להם ולאיים עליהם אך ג'ף נלחם בהם ואף גבר עליהם לבדו. ברגע שזה קרה ג'ף הבין שהוא נהנה מכאב שלו ושל אחרים. לילה אחד אמא של ג'ף התעוררה בלילה ושמעה בכי מחדר האמבטיה בביתם. כאשר היא נכנסה לחדר היא מצאה את ג'ף חורט בעזרת סכין את חיוכו עד ללחיים ובנוסף לכך, הוא שרף את עפעפיו על מנת שלא יוכל לישון. המילים האחרונות שלו לאמו היו "אמא את שיקרת" ולאחר מכן רצח את כל משפחתו ונעלם. ג'ף לעולם לא נראה שוב אך האגדה מספרת שהוא עדיין שם בחוץ, מחפש את הקורבן הבא שלו. יכול להיות שאתם תרצו עכשיו להסתכל מאחוריכם.

  4. Wake Up \ תתעורר

  Screenshot_7

  בעבר, דווח כי כמה וכמה קורבנות אונס נכנסו למעין מימד פנטזיה, שממנו לא יכלו להתעורר. העולם תואר כאותו עולם שהם חיים בו, מלבד העובדה שהם לא נאנסו. הסיבה היחידה שהם הבינו שעליהם להתעורר היא שהם מצאו פתק שהיה כתוב בו "Wake up!(התעורר!)", אך אפילו אז לקח להם חודשים להבין שהם חיים בעולם פנטזיה משלהם ועליהם להתעורר.

  3. Slenderman / סלנדרמן

  Screenshot_8

  סלנדרמן הוא יצור מיתולוגי אשר מתואר כאדם גבוה במיוחד, ללא פנים אשר לובש חליפת עסקים, אשר גורם לנדודי שינה, פרנויה ואיבוד זיכרון ובנוסף לכך, הוא "מסתנן" לתמונות או לוידאו ברקע. הוא יודע גם כהורג ילדים ללא כל סימן, וברגע שראית אותו, זה היה מאוחר מידי. סלנדרמן מוזכר בסיפורים לפני כמה וכמה מאות ואפילו בזמני האימפריה הרומית. יש כמה משחקים שמבוססים על סיפורו של סלנדרמן.

  2. Candle Cove / מפרץ הנר

  Screenshot_2

  הכל התחיל כששוטטתי באינטרנט. גלשתי בפייסבוק, בדקתי מה חדש בטוויטר, וכו'. אבל אז ראיתי את הפורום על הסדרה Candle Cove. נכנסתי לשם וראיתי רק אשכול אחד תחת הכותרת:"מישהו זוכר את הסדרה Candle Cove?". נכנסתי לשם, כי זכרתי את הסדרה הזאת. בסדרה היו ילדה קטנה, פיראט ושני נבלים, שלאחד מהם הייתה גלימה שהייתה עשויה מעור של ילדים. ראיתי עוד הרבה תגובות של אנשים שזכרו את הסדרה הזו. התקשרתי לאימא שלי, למרות שהיססתי. "למה שהיא תזכור תכנית ילדים ששודרה ב1971? קירבתי את השפורפרת לאוזן שלי ושמעתי את קולה של אימי על הקו. "כן חמודי" היא אמרה בקול נעים, "רצית משהו?". "למען האמת כן, רציתי לשאול אותך אם את זוכרת סדרה שצפיתי בה  כשהייתי קטן. קראו לה 'מפרץ הנר'". דממה השתררה על הקו כלפתע שמעתי את אימי מדברת בקול מוזר. "כן ואני מופתעת ששאלת עליה פתאום ושאתה זוכר אותה". "למה?" שאלתי בקל מודאג, והתשובה ששמעתי כמעט גרמה לי להתעלף במקום. "מכיוון שכל פעם שאמרת שאתה הולך לצפות בסדרה" אמרה באיטיות, "היית מדליק את הטלוויזיה וצופה בה במשך 45 דקות כשבטלוויזיה לא משודר דבר מלבד רקע סטטי".

  הפרק הראשון של הסדרה

  1. Robert the doll / רוברט הבובה

  Screenshot_9

  רוברט הבובה הוא אולי הסיפור היחיד שניתן להגדיר כאמיתי. הבובה ניתנה לסופר בשם רוברט יוג'ין אוטו בסוף המאה 19 על ידי עוזר בית שעבד בביתו. לאחר כמה זמן הבובה קמה לחיים ועשתה טרור במשפחתו של רוברט. למרות הנסיבות רוברט שמר על הבובה, ואף עזר לה לגרום לאישתו לאבד את השפיות. כיום הבובה מוצגת בקלירוואטר, פלורידה וניתן לראות אותה גם במציאות. לפי הסיפור, על מנת להצטלם איתה חייבים לבקש את רשותה, אחרת תוטל קללה על מי שניסה ללא רשות.

  לסיכום

   אלו היו תשעת הסיפורים המפחידים לכתבה הזו, אם נהניתם, תנו לנו לייק ושתפו את הדף. לילה טוב!

  אה, ואל תשכחו לנעול את החלון.

   

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  10 thoughts on “10 הסיפורים המפחידים ביותר שקיימים”

  1. תעשוו עוד כאלה.
   יש המון;
   בן טבע, ג'ק הצוחק, ג'ק חסר העיניים, וכמובן b.o.b אני אני כתבתי נכון. ויש עוד המוון.

  2. לא הבנתי את הסיפור עם הסדרה Candle Cove כי ראיתי את הסרט ולא שמעתי כלום חוץ מהמנגינה זאת אומרת שרק ילדים שומעים אותה כאילו או מה?

  השאר תגובה

  שיתופים