menu icon newsbox tv
  הרוצחים האכזריים ביותר במאה ה-20 חלק א' - ניוזבוקס
   

  הרוצחים האכזריים ביותר במאה ה-20 חלק א'

  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  לרשימה של הרוצחים הסדרתיים האכזריים והמרושעים האלו אנחנו נחליק בקלילות אך היא תיעשה אכזרית יותר ויותר ככל שתקראו. זהו החלק הראשון של הכתבה בה, החלק השני יהיה הרבה יותר אכזרי.

  1. דיוויד ברקוביץ'

  אם השם היהודי הזה מבלבל אתכם, נוסיף שהרוצח גם קרוי בשם 'בנו של סאם'. הוא יצא למסע הרג בקיץ שנת 1976 בעזרת אקדח בעל קליע של 0.44 קליבר, הרג 6 אנשים ופצע 7 אחרים. ברקוביץ' אף שלח כמה מכתבים מתגרים למשטרה ולעיתונות בהם הוא הבטיח עוד מסעות הרג ובכך הפחיד את תושבי ניו-יורק.

  לבסוף הוא נתפס באוגוסט 1977 ולאחר שהודה בכל הרציחות נשפט למאסר של 25 שנים עד עולם על כל רצח שזה מספיק זמן בשביל שהוא לא יצא לעולם.

  2. אדמונד קמפר

  אדמונד קמפר היה רוצח סדרתי אמריקאי וגם נקרופיל (בעל "חיבה יתרה" לגופות) שביצע מס' מעשי רצח מזוויעים בקליפורניה בשנות ה-70. הוא רצח את סבא וסבתא שלו כשהוא היה בן 15 ובתקופה שלאחר מכן הרג וביתר 6 טרמפיסטיות. הוא לא סיים בכך וחזר להרוג את אמא שלו וידיד שלה עד שהסגיר את עצמו למשטרה כמה ימים לאחר מכן.

  הוא הואשם בשנת 1973 וביקש את עונש המוות שאותו לא קיבל אלא מאסר עולם ללא אפשרות חנינה.

  3. לארי ביטקר ורוי נוריס

  לארי (לורנס) ביטקר ורוי נוריס שזכו לכינוי "רוצחי קופסת הכלים" היו 2 רוצחים סדרתיים אמריקאים שרצחו ביחד 5 נשים צעירות בקליפורניה בשנת 1979. השניים פיתו את הקורבנות לואן (רכב מסחרי) שלהם, נסעו לאזור מבודד שם השתמשו בכלי עבודה כדי לענות את הקורבנות, לאנוס ולהרוג אותם. לאחר שנתפסו השניים, נמצאה קלטת בה מוקלטת אחת הקורבנות בשם שירלי לינט צורחת ומתחננת על חייה כאשר השניים מענים ואונסים אותה וקלטת זו שמורה עד היום במרתפי ה-FBI.

  בשנת 1981 השניים נשפטו לעונש מוות אך בשלב מסוים הומר עונשו של נוריס למאסר של 45 בתמורה לעדות נגד ביטקר.

  4. איאן בראדי ומירה הינדלי

  הזוג הקריפי הזה הרג 5 ילדים בין השנים 1963 ו-1965 באנגליה. הילדים שהיו בגילאי 10-17 עברו התעללות מינית לפני שנרצחו באכזריות על ידי הזוג המוזר. מבין 5 ההרוגים, 3 גופות נמצאו קבורות באדמה, אחת בתוך ביתו של איאן והנותרת לא נמצאה לעולם.

  השניים נשפטו למאסרי עולם ובעוד שהינדלי מתה בשנת 2002 בכלא, איאן ממשיך לבלות שם עד היום תחת אבטחה כבדה בעודו מנסה לשפר את התנאים שלו באמצעות שביתות רעב.

  5. קנת' ביאנצ'י ואנג'לו בואונו

  בסוף 1977 ובתחילת 1978 שני הבני דודים קנת' ואנג'לו הטילו את אימתם על תושבי קליפורניה. הם חטפו, אנסו והרגו 10 צעירות בגילאי 12 עד 28 וחנקו את כולן למוות בגבעות שליד לוס אנג'לס. דרך פעולתם זיכתה אותם בשם 'החונקים ממורד הגבעה'.

  כשנתפסו ונשפטו ניסה ביאנצ'י להימנע מעונש בכך שהצהיר על אי שפיות ולאחר שיכולות המשחק שלו לא עברו את האודישנים הוא החליט להודות באשמה ואף להעיד נגד בואונו אך בסוף שניהם נשפטו למאסרי עולם. בואונו מת בשנת 2002 מהתקף לב.

  6. דניס ריידר

  דניס ריידר רצח 10 אנשים בקנזס בין השנים 1974 ל-1991. נראה היה שהוא נהנה מהפרסום השלילי שיצא לו כתוצאה מההריגות והוא היה שולח מכתבים מתגרים למשטרה תחת השם "BTK" שזה האותיות הראשונות במילים "לקשור , לענות, להרוג" (Bind, Torture, Kill). ריידר היה אורב לקורבנות שלו מחוץ לבתיהם ואז היה פורץ, קושר אותם ואז חונק אותם.

  עקבותיו נעלמו בשנת 1988 אך התגלו שוב כשבשנת 2005 שלח דיסקט (מי השתמש בדיסקטים בשנת 2005?!) למשטרה שבעקבות זאת הצליחו לאתר אותו. הוא נידון ל-10 מאסרי עולם ועתיד להשתחרר ב-26 לפברואר 2180.

  7. דונאלד הנרי גסקינס

  בשנת 1969 החל גסקינס את מסע ההרג שלו כשהחל להעלות טרמפיסטים לרכבו ולרצוח אותם לאחר עינויים קשים. הוא נעצר בשנת 1975 לאחר ששותף לפשע התוודה שראה אותו רוצח 2 בני אדם. גסקינס טוען שהוא רצח בין 80 ל-90 בני אדם אך הוא הורשע ב-8 רציחות בלבד ונגזר עליו עונש מוות שלאחר מכן הומר למאסר עולם ללא אפשרות חנינה.

  אם חשבתם שלאחר שהוא נכלא הוא הפסיק לעשות בעיות אתם טועים – בזמן שהותו בתא הנידונים למוות הוא הצליח לרצוח אסיר נוסף שהיה במקום ובכך הפך לאדם היחיד שהרג אסיר אחר בתא הנידונים למוות.

  8. פטר מנואל

  הסקוטי פטר מנואל אמנם נולד באמריקה אך את הרציחות שלו הוא ביצע בסקוטלנד בין השנים 1956 ו-1958. הוא רצח 9 בני אדם (אך הוא חשוד ב-18 סה"כ) והמשטרה התקשתה להרשיע אותו עד הרצח האחרון שלו שבו השתמש בכסף שלקח מהנרצח על מנת לשלם על משקאות חריפים.

  הוא הודה במקרי הרצח המיוחסים לו לאחר שהתעמת עם אימו בתחנת המשטרה והוא הוצא להורג בתליה ביולי 1958. מנואל היה לאחד מהאנשים האחרונים שהוצאו להורג בתליה בסקוטלנד לפני שביטלו את עונש המוות במדינה.

  9. ג'ון ג'ורג' הייג

  ידוע בכינויו 'רוצח אמבטיית החומצה'. בשנות ה-40 הואשם הרוצח האנגלי ב-6 רציחות בעוד שהוא טוען שהוא רצח 9. הייג היה נוכל מרושע שהיה מתחזה לאדם עשיר ומחפש נשים עשירות, מפתה אותן לבקתה מבודדת, יורה בהן וממיס את גופן באמבטיית חומצה. לאחר מכן הוא היה מזייף מסמכי מכירה על מנת להרוויח את הכסף של הקורבנות.

  שאריות מגופם של הקורבנות נמצאו בזירה והובילו להרשעתו ובשנת 1949 נגזר עליו עונש מוות והוא נתלה.

  10. פרד ורוז ווסט

  בין השנים 1967 ו-1987 פרד ווסט ואשתו רוז עינו, אנסו ורצחו לפחות 11 נשים צעירות כשרובן נרצחו בדירה שלהם שזכתה לימים לכינוי "בית האימה". לאחר מאמצים של המשטרה הם לבסוף הצליחו למצוא אותם כשהשיגו צו חיפוש בדירה ומצאו מתחת לאדמה בגינה ובמרתפי הבית חלקי גופות ועצמות. בזמן ההליך המשפטי הארוך שהוביל להרשעתם תלה את עצמו פרד ומת בתאו בעודו משאיר את רוז להמתודד לבדה בתוצאות המשפט שגזרו עליה בשנת 1995 מאסר עולם ללא אפשרות של חנינה.

  הבית של הזוג נהרס בשנת 1996 על מנת שאנשים משוגעים שירצו לפרוץ לבית המפורסם ולקחת משם מזכרות לא יוכלו לעשות זאת.

  חלק ב' יפורסם בקרוב, אך אם אהבתם את הכתבה, נשמח אם תעשו לנו לייק ושיתוף על מנת לזרז עניינים בדף הפייסבוק של ניוזבוקס. (מוטמע למטה)

  עדכון: חלק ב' ו-ג' כבר נוספו והקישורים שלהם מופיעים למטה, מעל התגובות.

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  6 thoughts on “הרוצחים האכזריים ביותר במאה ה-20 חלק א'”

  1. יש רוצחים יותר מטורפים כמו אלברט פיש. אני אכתוב עליו פה, אם אתם רוצים אז תחפשו בויקיפדיה….הוא פשוט היה מזעזע!

  2. קשה למצוא אכזריים יותר מביטקר ונוריס (מס' 3) שרצחו ועינו בעינויי תופת פסיכולוגיים ופיזיים חמש נערות צעירות (לא נשים) בנות 17-13. זה תיק שהתובע בו פרץ בבכי והחוקר המשטרתי התאבד אחרי מספר שנים.

  3. מגניבים. (סתם לא באמת)

   מזעזע לחשוב כמה אנשים נרצחו מאז ומעולם. וכמה עוד מטורפים מסתובבים סביבנו

  השאר תגובה

  מאת מערכת האתר

  מערכת האתר וחברי צוות דפי הפייסבוק דברים שלא ידעתם, ניוזבוקס ומצחיקיפדיה. אם גם אתם מעוניינים לכתוב באתר, צרו קשר בקישור הזה.
  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! הפתעה גדולה בדרך...
  מה עוד חדש?
  שיתופים