menu icon newsbox tv
  האח הגדול 7: כל הפרטים שידועים עד כה - ניוזבוקס
   

  האח הגדול 7: כל הפרטים שידועים עד כה

  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  בקרוב זה כאן, תוכנית האח הגדול 7 שמרתקת למסך צופים רבים 24 שעות ביממה חוזרת למסכים שלנו בקשת. לאחר שהעונה האחרונה הייתה עונת VIP ובה זכה מושיק עפיה הגיע הזמן לחזור לפורמט הרגיל ולהציג בית אח גדול חדש עם מתמודדים חדשים שלא הכרנו לפני.

  האח הגדול 7

  חיכינו רבות לתוכנית האח הגדול 7 מאז שהדייר האחרון יצא מהבית בעונה הקודמת, אבל הפעם, כרגיל אנחנו נראה בית אחר לגמרי. בכל שנה משנים את העיצוב של הבית, הדיירים חדשים, המשימות יהיו חדשות והפעם יהיה גם מנחה חדש. אין לנו יותר מדי מידע לחשוף פה אבל נראה במה אנחנו יכולים לעזור.

  מתי האח הגדול מתחיל?

  השבוע נחשף תאריך פרק הפתיחה של האח הגדול 7 והוא נקבע ליום רביעי ה-16.12.2015. עוד פחות מחודש. לבינתיים התאריך נחשף רק בכתבה אחת באתר מאקו אבל סביר להניח שנתחיל לראות מלא פרומואים בקשת החל מתחילת חודש דצמבר. אם אתם מתקשים עדיין לזכור את התאריך, זכרו שזה פשוט יומיים בלבד לאחר חג החנוכה.

  מי יהיה המנחה החדש באח הגדול?

  מי יחליף את אסי עזר

  כפי שבטח שמעתם, בין אם אתם אוהבים את זה או לא, אסי עזר לא יהיה המנחה שיעמוד לצד ארז טל בעונה הבאה של האח הגדול – האח הגדול 7. מי יהיה המנחה שיהיה במקומו? (תשובה בהמשך) נכון לתאריך כתיבת שורות אלו,  בקשת לא מוכנים לחשוף את זהותו של המנחה החדש כמו את זהותם של הדיירים החדשים בבית האח הגדול, אבל רצות שמועות שנעות בין עופר שכטר הקטן והחמוד לבין אלירז שדה, והיו כאלו שהציעו את מיה דגן ובר רפאלי, אבל אנחנו לא בטוחים שזה באמת יקרה.

  עדכון: המנחה החדשה – קורין גדעון

  נבחרה מנחה – קורין גדעון. בת 23 ששימשה כמנחה בתוכניתו של גיא פינס. היא נבחרה על סמך הכימיה הטובה שהייתה בינה לבין ארז טל. לכתבה המלאה

  מי הם משתתפי האח הגדול?

  הרגעו, רק קיבלנו את תאריך פרק הפתיחה ואתם כבר מצפים שתדעו מי הם המתמודדים? כנראה שאתם לא מכירים מספיק את קשת ואת ההפקה של התוכנית. בדרך כלל נותנים לנו רמזים במשך החודש שלפני הפרק הראשון ועד שזה יקרה, בלתי אפשרי לנחש. מה שכן, בדרך כלל בבלוגים ואתרים למיניהם רצות שמועות או מידע מודלף שמגיע לידיים הלא נכונות וזהות חלק מהדיירים נחשפים, כשזה יקרה, תהיה בטוחים שאנחנו נעדכן את הכתבה הזאת ונפרסם לכם את כל מה שאנחנו יודעים על הדיירים החדשים, אז כדאי לכם מאוד לשוב לפה ולהתעדכן.

  עדכונים

  הרשימה הבאה מתעדכנת ועלולה להשתנות מעת לעת בגלל שמועות וכו'

  מייקל אלרוי – לכתבה ולתמונות

  עומרי בן נתן, עמרי קינן, שי מיקה – לכתבה ולתמונות

  מה הפרס למקום הראשון?

  הפרס למקום הראשון יהיה דירת שלושה חדרים במודיעין או דירת ארבעה חדרים בבאר יעקב – לבחירת הזוכה.

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  3 thoughts on “האח הגדול 7: כל הפרטים שידועים עד כה”

  1. האח הגדול התחיל וכבר נמאס להסתכל על זה בטלויזיה הלוואי שמישהו שם בהפקה או איך שהוא שמשפיע שם ישמע נמאס לראות אנשים צבועים אנשים שעושים רק רע וחושבים רק על הכסף זה לא מה שאנחנו רוצים להראות לילדים שלנו לא כולם אנשים רעים אבל זה מה שרואים רק צביעות עושר חוסר איכות של אנשים למה אין שום טוב?? אנשים רק רבים שם אנשים רוצים רק לעשות רע אחד לשני ולא כולם כאלו עצוב שככה זה נראה עצוב שזה מה שהילדים צריכים לראות אנחנו בבית לא רואים יש עוד אנשים טובים פה בארץ בחורים צעירים מלכי הארץ שתורמים ומתנדבים אבל במקום זה מהללים את מי שהומו (כמו לתת פקס) וזה בסדר אבל לא כולם כאלה הלו .. בארץ יש גם בחורים ובחורות נורמטיבים שחושבים על עבודה על צבא לימודים משפחות בארץ לא כל ישראל היא תל אביב אנשים חיים במציאות אחרת גם… למה לא מראים את האנשים האלה את ארץ ישראל היפה יש גם טוב במדינה ויש גם אנשים שחיים כאן ולא בסרט!! כל הדברים שנגתבו כאן הם מתוך צער חלילה לא לפגוע באף אחד ואם כן אבקש סליחה מראש והלואי שנשמע רק בשורות טובות אמן

  השאר תגובה

  שיתופים