menu icon newsbox tv
  5 מורים שרצחו את התלמידים שלהם חלק א' - ניוזבוקס
   

  5 מורים שרצחו את התלמידים שלהם חלק א'

  פורסם לפני 8 שנים עם התגיות , , , , , , ,
  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  חיכינו לסוף שנת הלימודים על מנת לפרסם לכם את הכתבה הזאת מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא רוצים להלחיץ אלכם. יש לא מעט סיפורים על תלמידים שהשתגעו ורצחו את המורים שלהם או מקרים אחרים של רצח בבית הספר אך מורים שרצחו את התלמידים? זה משהו שאתם הולכים לשמוע עליו עכשיו אולי בפעם הראשונה. שימו לב שחלק מהתיאורים עלולים להיות קשים לצפייה, אם כי לא הגזמנו כל כך.

  המורה שרצח בגלל אהבה נכזבת

  MURDER

  נתנאל מלרסון היה מורה למחשבים בן 29 מפלורידה ובנוסף לכך הוא גם ערך שיעורים פרטיים. אחת התלמידות שלו הייתה קאתי אסארי בת ה-38, ועל פי אימו של מלרסון, הם גם יצאו יחד כחודשיים. הבעיה היחידה בקשר שלהם הוא שקאתי הייתה נשואה למישהו אחר ובשלב מסוים היא העדיפה להפסיק את הקשר עם המורה החביב.

  המשפחה של קאתי לא הייתה מודעת לקשר של השניים, אך זה לא משנה. ב-14 בינואר 1997 מלרסון הלך לבית הוריה של קאתי, שבו היא הייתה גרה עם בעלה, ג'ופרי. הזוג לא היו בבית אך ההורים היו והם הכניסו את המורה לביתם. כשקאתי וג'ופרי הגיעו לבית הם גילו את המורה בפנים ובין המורה מלרסון לג'ופרי הבעל התפתח ויכוח שבסופו שלף מלרסון אקדח וירה בג'ופרי, לאחר מכן הוא כיוון את האקדח אל התלמידה שלו, קאתי, וירה גם בה למוות. ההורים שחזו ברצח ביתם וגיסם יצאו ללא פגע מכיוון שמלרסון כיוון את האקדח על עבר עצמו והתאבד. מקור

  המורה והמנהל שרצחו בגלל פחות מחצי דולר

  gun-drawing

  בשנת 1999, קבוצת תלמידים בבית ספר בדרום אפריקה שתכננו לצאת לטיול התבקשו לשלם 1.60 דולר עבור הטיול המתוכנן. מאוחר יותר התברר להם שהטיול עולה רק 1.30 דולר והם ניגשו למנהל על מנת לבקש החזר כספי – אך לא קיבלו. התלמידים המאוכזבים עשו מה שתלמידים מרדניים עושים כשהם מרגישים שיש אי צדק והחלו לזרוק אבנים לעבר הספריה שאליה הלכו המנהל האחראי ומורה נוסף.

  המורה והמנהל מיהרו לנעול את הספריה מבפנים ולסגור את החלונות אך התלמידים ניפצו את החלונות באמצעות האבנים. זה היה הרגע שהשניים החליטו שמדובר בסכנת נפשות והם שלפו כלי נשק וירו בתלמידים. אחד התלמידים נהרג ו-2 נפצעו. דובר מחלקת החינוך טען שבבירור היה מדובר בהגנה עצמית אך התגובה של השניים הייתה מוגזמת והוא אינו מגבה אותה. מקור

  הילד שנרצח בגלל שהיה מאוהב בבת של המורה

  cctv

  בלילה אחד בפברואר 2016 נמצא הילד וינאי מאטו בן ה-12 כשהוא פצוע קשה בכל חלקי גופו. הוא נלקח במהירות לבית החולים שם מת מפצעיו. בתהליך הבירור של המקרה המשטרה גילתה תיעוד ממצלמת אבטחה שמראה שהילד עזב את ההוסטל בו הוא שהה קצת אחרי חצות והלך לכיוון האזור בו המורים גרים.

  לאחר חקירה התברר שהילד הוזמן לביתה של אחת המורות על ידי בנה של המורה. בנה של המורה יזם שיחה עם הילד שלטענתו היה מאוהב באחותו (ביתה של המורה), ילדה בת 11.

  בנה של המורה לא קיבל את זה ודרש שהקשר בין השניים יסתיים, כשהילד סירב, בחר בנה של המורה להכות אותו נמרצות והוא עורר את תשומת ליבם של המורה ושל הבת שהיו ישנים בבית. מתוך פאניקה  במחזה של הילד החוטף מכות בחרה המורה עם ילדיה להשליך את הילד מהחלון של הקומה השניה ובכך חרצה את גזר דינו. מקור

  המורה שרצח את התלמידה שלעגה לו

  teacherstudent

  מורה בשם יו האגינו, בן 23 שלימד בבית ספר פרטי ביפן קיבל בדצמבר 2005 בשורה רעה: אחת התלמידות שלו, בת ה-13 שכל הזמן לועגת לו, לא תלמד אצלו יותר מהסיבה שההורים לא אוהבים את ההתנהגות שלו לידה. המורה לא קיבל את הבשורות בגישה חיובית והחליט ללכת לחנות לחומרי בניין ולקנות פטיש ו-2 סכינים.

  ב-10 בדצמבר, שבוע לאחר שהמורה התבשר שהוא לא ילמד את התלמידה, הוא פגש אותה ביום שהיא הגיעה לבחינה והצליח לקחת אותה לחדר צדדי ולנעול. בהתחלה הוא ניסה לתקוף אותה עם הפטיש אך זה לא צלח, אז הוא פנה לשיטה השניה – סכינים. הוא דקר את הילדה האומללה 13 פעמים בחזה, בצוואר ובפנים ויצא משם כאילו כלום.

  לאחר הרצח הוא התקשר לאביה של הילדה וסיפר לו על הרצח. הוא נשפט ונגזר עליו 18 שנים בכלא אך עונש זה קוצר בשנת 2009 ל-15 שנים בלבד בגלל שבית המשפט קבע שהוא לא היה צלול בדעתו בזמן הרצח. מקור

  המורה שרצח 4 תלמידים בגלל מחלת נפש

  teacher-with-knife

  במשך 6 שנים מורה מסין התמודד עם מחלת נפש שהשפיעה לו על החיים בצורה קיצונית ובגללה הוא בילה בבית חולים לבריאות הנפש חודשים ארוכים עם הפסקות. בפעם האחרונה שהוא השתחרר מבית החולים הוא היה במצב בריאותי טוב וחזר לעבודה בבית הספר בתור מורה לאנגלית.

  הכל היה טוב ויפה עד שנגמר לו הכסף לשלם על הכדורים ששמרו עליו שפוי. הוא הגיע לבית הספר ב-25 בינואר 2003 ונכנס לחדר המורים עם סכין חדה. התלמיד הראשון שנקרה בדרכו היה הקרבן הראשון, הוא דקר אותו בסכין ואז החל לדקור כל תלמיד אחר שהוא ראה וכתוצאה מכך 4 תלמידים איבדו את חייהם ועוד 2 נפצעו בנוסף למורה נוסף שנפצע גם כן. מקור

  עדכון:  לחלק ב'

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  2 thoughts on “5 מורים שרצחו את התלמידים שלהם חלק א'”

  השאר תגובה

  שיתופים