menu icon newsbox tv
  המשחקים הכי כיפים לשני שחקנים במחשב אחד - ניוזבוקס
   

  המשחקים הכי כיפים לשני שחקנים במחשב אחד

  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  היום כשמשחקי המולטיפלייר ברשת מובילים על כולם ושכל משחק מתחיל לפתח את גרסת האונליין שלו קצת קשה למצוא משחקים כמו אלו שהיינו משחקים בהם פעם כשהדרך העיקרית לשחק עם חברים הייתה להזמין אותם אלינו הביתה ולהתחלק במקלדת. עם זאת, אנשים עדיין מחפשים משחקים כאלו שיוכלו לשחק עם האחים שלהם או החברים מאצלהם במחשב, אבל המבחר של המשחקים החדשים בתחום הזה לא כל כך גדול. אז מה כן אפשר לשחק ביחד?

  1. Split Second

  משחק מרוצים משובח מאוד ומהנה שמאפשר לשחק במצב של מסך חצוי. אפשר לשחק אותו גם ברשת ואפשר לשחק אותו גם 2 שחקנים במחשב אחד. משחק המירוצים המהיר הזה דורש מכם את מהירות התגובה בשברירי השניה בהם אתם יכולים להכשיל את המשתתפים האחרים במירוץ על ידי שינויים משמעותיים במפה כמו סגירת שערים על המתמודדים או גרימת מפולת סלעים מההר. במשחק גם אפשר לבחור אם המסכים יתחלקו במאונך או במאוזן.

  2. Mortal Kombat

  סדרת המשחקים של מורטל קומבט מוכרת לכולם ואין גיימר שלא מכיר את לו קנג, סאב זירו וסקורפיון שהם רק חלק קטן מהדמויות האהובות בסדרה. המשחקים התחילו עוד בתחילת שנות ה-90 והם עשו כברת דרך משמעותית בתחום וילדים מכל הדורות היו משחקים בהם – אלימים ככל שיהיו.

  במשחקים האלו ניתן גם לשחק אחד נגד השני באותו המחשב ואף בגרסאות החדשות יותר יש אפשרות נוספת לאונליין. בגרסאת השני משתתפים לא צריך מסך חצוי כי אפשר לראות את 2 הדמויות באותו המסך והוא מתרחב כשצריך.

  3. A Tale of Two Sons

  משחק הרפתקאות לילדים ומשפחה בו 2 אחים עוברים מסע מעניין על מנת לעזור לאביהם החולה. שני השחקנים משחקים כל אחד את אחד מהאחים במסך אחד ועוברים מסעות ומשימות מחכימות. במשחק חייבים עזרה וצריכים את האח שיעזור לכם במשימות אחרת לא תוכלו לבצע אותם בעצמכם.

  4. Worms

  סדרת המשחקים של Worms ליוותה אותנו שנים ולא הרבה השתנה ממשחק למשחק אבל הם כיפים בכל גיל. במשחקים קבוצת תולעים אחת צריכה לנצח את הקבוצה השניה בעזרת שלל רובים וטכניקות מתקדמות. משחק תורות מהנה מאוד שמתאים לכל גיל ובעיקר לאנשים עם סבלנות ואסטרטגיה.

  5. FIFA

  איך אפשר לדבר על משחקים ל-2 שחקנים מבלי להזכיר את משחקי הכדורגל של FIFA. למרות שיגידו שמהנה יותר לשחק עם ג'וייסטיק (אפשר לחבר אחד למחשב) במשחקים האלה אפשר לשחק שני שחקנים במחשב אחד בלי בעיות מלבד המריבות שיגיעו אחרי כל משחק.

  6. Little Fighters 2

  משחק ישן שעדיין אקטואלי ומתאים גם היום. במשחק יש מבחר דמויות עם מתקפות שונות ותוכלו לשחק אחד נגד השני או ביחד, בקרבות רגילים או במסעות נגד אויבים חלשים וחזקים. המסע במשחק מאוד מהנה לשני שחקנים וכולל מצבים מלחיצים בהם אויבים רבים תוקפים אתכם אך עם עזרה ושיתוף פעולה תוכלו לשרוד כל קושי. יש במשחק אפילו שתי דמויות שיכולות להשתלב לדמות אחת אך בדמות שנוצרה כתוצאה מהשילוב יוכל רק שחקן אחד לשלוט.

  7. M&M Heroes

  משחק תורות מהנה במיוחד לשני שחקנים או אפילו יותר. במשחק לכל אחד יש מחנה וכל אחד בתורו יוצא למסעות כיבוש ואיסוף אוצרות כדי לחזק את צבאו ולהשתלט ולנצח את שאר הצבאות. במשחק הזה צריך הרבה סבלנות כל תורים עלולים לקחת זמן רב, יש שיגידו שההמתנה משתלמת והמשחק ממש מהנה.

  8. Lord of The Rings Return of The King

  משחק הרפתקאות של שר הטבעות שניתן לשחק בו 2 שחקנים במחשב אחד. הגרפיקה של המשחק לא רעה בכלל לזמנו ומי שאוהב את הסרטים והספרים של שר הטבעות כנראה יצא מרוצה מאוד מהמשחק הזה.

  הרשימה הזאת לא כוללת משחקים ישנים כמו ג'אז הארנב ומשחקי מירוצים ישנים קלאסים. אם אתם מכירים עוד משחקים מודרנים לשני שחקנים במחשב אחד אתם מוזמנים להמליץ עליהם בתגובות.

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  2 thoughts on “המשחקים הכי כיפים לשני שחקנים במחשב אחד”

  השאר תגובה

  שיתופים