menu icon newsbox tv
  10 דברים משוגעים שאנשים עשו ב-GTA V - ניוזבוקס
   

  10 דברים משוגעים שאנשים עשו ב-GTA V

  פורסם לפני 4 שנים עם התגיות ,
  רוצים להישאר מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק! בקרוב הפתעה גדולה...
  זה לוקח בדיוק שניה ללחוץ על כפתור אהבתי \ Like!

  מאז שהמשחק GTA V יצא נחשפנו לאפשרויות הרבות שקיימות בו, משחק בעולם פתוח ועוד אחד כזה שנותן לכם לשחק בעולם פתוח עם אנשים נוספים זה דבר מהנה מאוד וכל אחד מוצא לעצמו את הדרכים שלו ליהנות באופן אישי. גולשים ברחבי הרשת אוהבים לשתף את הסיפורים שלהם עם גולשים אחרים ואנחנו אספנו את הסיפורים שלהם וריכזנו אותם פה.

  1. הרוצח הנחמד ביותר

  "אספתי פרה בעזרת מלגזה ולקחתי אותה לסיבוב בעיר הגדולה כדי שתרגיש את החופש. לאחר שנגמר הסיור יצאתי מהמלגזה והכיתי אותה למוות עם מחבט בייסבול".

  2. שירותי הובלות

  "הדבר שאני הכי אוהב לעשות במשחק זה לקחת את המסוק שמאפשר להרים איתו דברים ולהרים כלי רכב שיש בתוכם אנשים ולזרוק אותם מעל גורדי שחקים"

  3. יום עבודה

  "עקבתי אחרי גנן במשך 3 ימים כדי ללמוד את סדר עבודתו, ביום הרביעי הגעתי לעבודה לפניו, הנחתי פצצה ליד פרח שהוא תמיד משקה, ישבתי בפינה וחיכיתי לרגע המיוחל. הכל הלך כמתוכנן."

  4. שירות למטייל

  "אני מבלה שעות רבות מול המחשב רק בלדחוף מטיילים מצוקים. שעות…"

  5. הזוועה… המראות הקשים… ההלם…

  "נסעתי בפראות מוגזמת כשלבסוף התנגשתי ברכב מאחורה והנהג שם מת. אפילו שהוא מת, הרגל שלו נשארה על הדוושה של הגז והוא החל להאיץ ללא הכרה והידרדר במורד הרחוב במהירות. בסוף הוא התנגש בחבורת הומלסים והרג את כולם.

  הייתי כל כך מזועזע שפשוט נשארתי שם בהלם וחיכיתי לאמבולנס שיבוא כשהפרמדיקים באים ובודקים גופה גופה. זה היה מזעזע."

  6. שובר שורות

  "הלכתי למספרה כמייקל, גילחתי את הראש וגידלתי זקן, אפילו לקחתי קרוואן ונסעתי למדבר כחלק מחווית 'שובר שורות' שלי, שם פגשתי חבורה של היפים והתחלתי לרסס אותם תוך כדי שאני צועק "SAY MY NAME!!!"

  7. אסון התאומים

  "פעם אחת לקחתי מטוס והחלטתי להתנגש באחד מגורדי השחקים במפה, כשעשיתי זאת צעקתי באכזריות '11 בספטמבר כלבות!!!'.

  אני לא גאה במה שעשיתי"

  8.  סיפור מרגש

  "שיחקתי GTA אונליין והגעתי למקום עם המסוקים ורציתי לראות אם אני אעצור ליד מישהו הוא יעלה למסוק…. באופן לא מפתיע, כל מי שעצרתי לידו הרג אותי ולקח לי את המסוק. אחרי הניסיון ה-6 או ה-7 שלי מישהו בסוף הואיל בנדיבותו לעלות למטוס מבלי להרוג אותי.

  אז לקחתי את החבר החדש שלי לטיול מסביב למפה בכל מיני מקומות מגניבים… לקחתי אותו לפסגות הרים, לתחנות הרוח ולפארק השעשועים… היינו בכל מיני מקומות ונופים מדהימים וזה היה נראה שהוא נהנה מהחוויה. הוא היה יוצא בכל תחנה ותחנה, מביט אל הנוף וכל פעם היה חוזר למסוק לעבר התחנה הבאה. לא החלפנו אף מילה בזמן הזה ושום דבר לא היה צריך להיאמר.

  לאחר 15 דקות לקחתי אותו למקום ממש ממש גבוה, נראה לי הבניין הכי גבוה במפה וכשהוא עומד בפינת הגג ומסתכל לעבר השקיעה המדהימה. ממש מביט אל הנוף המדהים של המשחק מצאתי את עצמי מחזיק אקדח מכוון לגבו. תוך כדי שאני מחזיק, חשבתי לעצמי 'האם אני באמת שונה מכל החיות האלה שמשחקים פה עכשיו במשחק הזה? האם אני סתם עוד אחד שרע כמוהם?' ואז… כשגופתו נופלת לה מהקומה העליונה, העליתי גיחוך ואמרתי 'לא, אני לא שונה בכלל'.

  אני משער שזה היה שיעור מעניין לשנינו."

  9. הילד שיגדל להיות טרוריסט

  "חטפתי פעם אחת אוטובוס מלא תיירים ונסעתי איתו למעמקי האוקיינוס"

  10. והסיפור האכזרי ביותר

  "יצאתי באמצע שוד באונליין"

  יש שיטה אחת פשוטה ומטריפה כדי להיות מגנט בחורות! זה פשוט מדהים!!! רוצים לדעת איך? לחצו כאן

  4 thoughts on “10 דברים משוגעים שאנשים עשו ב-GTA V”

  1. אני עושה את 4 ו-6 כל יום, 8 יצא לי לעשות פעם, ו-10 קרע אותייייי ווואיי שונא את אלה שיוצאים באמצע

  השאר תגובה

  שיתופים